اقدامات قبل از ابدومینوپلاستی

اقدامات قبل از ابدومینوپلاستی

اقدامات قبل از ابدومینوپلاستی : عمل ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم یکی از روش های موثر جهت پیکرتراشی و زیبایی سازی اندام است. چنانچه از متقاضیان انجام این عمل زیبایی می باشید باید بدانید که رعایت اقدامات قبل از ابدومینوپلاستی می تواند کمک به سزایی جهت رسیدن به یک نتیجه مطلوب تر و رضایت بخش به شما کند.

عمل ابدومینوپلاستی برای اشخاصی که دچار چاقی های موضعی در ناحیه شکم و پهلو می باشند یا افرادی که نتوانسته اند به کمک رژیم های غذایی و فعالیت های ورزشی به اندام مورد انتظار خود برسند بسیار مناسب است. در این روش با برداشتن لایه های اضافی چربی و پوست از قسمت شکم و پهلو، عضلات این ناحیه سفت تر شده و در نهایت ظاهری زیبا و تراش خورده برای فرد به وجود می آورد.

اقدامات قبل از ابدومینوپلاستی

در ادامه به برخی از اقدامات لازم قبل از انجام عمل جراحی ابدومینوپلاستی می پردازیم :

اگر شما از متقاضیان انجام عمل ابدومینوپلاستی هستید نکات شرح داده شده در زیر را به طور دقیق مطالعه نموده و برای کسب نتیجه قابل قبول و موفقیت آمیز ، به تمامی آن ها عمل نمایید.

 یکی از مهمترین اقدامات قبل از ابدومینوپلاستی این است که مصرف داروهایی مثل مسکن ها ، آسپرین ، ویتامین A و از این قبیل داروهایی که موجب اختلال در انعقاد خون می شوند را از 2 هفته قبل متوقف کنید.

همچنین خوردن میوه های قرمز می تواند موجب بروز خونریزی حین عمل زیبایی شکم شود بنابراین از مصرف آن ها پرهیز کنید.

حتما قبل از انجام جراحی ابدومینوپلاستی آزمایش CBC را انجام داده و وضعیت هموگلوبین و انعقاد خون خود را مورد بررسی قرار دهید.

پزشک خود را از حساسیت های دارویی خود مطلع کرده و چنانچه بیماری دارید یا داروی خاصی مصرف می کنید باید درباره آن با او مشورت کنید.

افرادی که از قرص آهن و ویتامین E استفاده می کنند باید پزشک خود را مطلع نمایند.

نکات قبل از ابدومینوپلاستی

چنانچه به بیماری دیابت مبتلا هستید باید قبل از انجام جراحی زیبایی شکم قند خون خود را کنترل کنید.

اگر بیماری قلبی دارید نزد پزشک قلب خود رفته و مشاوره و توصیه های لازم را دریافت نمایید.

با توجه به اینکه دخانیات و مشروبات الکلی عمل اکسیژن رسانی خون را با مشکل مواجه می کند لذا بهتر است قبل از انجام عمل ابدومینوپلاستی به مدت 2 هفته در معرض مصرف آن ها قرار نگیرید.

اگر رژیم غذایی دارید از ده روز قبل آن را کنار بگذارید.

توصیه می شود قبل از انجام عمل ابدومینوپلاستی دوش بگیرید. همچنین آقایان باید نواحی اطراف شکم و پهلوی خود را اصلاح کنند.

برای انجام عمل ابدومینوپلاستی باید به مدت 8 ساعت ناشتا باشید و به منظور کاملا خالی بودن معده بهتر است تا 2 ساعت قبل از انجام عمل ابدومینوپلاستی از نوشیدن آب نیز خودداری نمایید.

پاسخ

پنج × 1 =

Call Now Buttonتماس با دکتر