اقدامات قبل از لیپوساکشن

اقدامات قبل از لیپوساکشن

افرادی که موفق به لاغر کردن برخی نقاط بدن خود مثل غبغب ، شکم ، پهلو ، ران و غیره از طریق ورزش و رژیم های غذایی نشده اند می توانند به کمک عمل لیپوساکشن اقدام به رفع چربی های اضافی این نواحی نمایند. در این مقاله اقدامات قبل از لیپوساکشن را بازگو می کنیم.

 

اقدامات قبل از لیپوساکشن

لیپوساکشن یا لیپوپلاستی از معروف ترین تکنیک های زیبایی بدن و پیکرتراشی می باشد که به جهت لاغری های موضعی و حذف بافت های چربی در مناطق مورد نظر بدن به صورت انتخابی انجام می پذیرد. چنانچه خواستار عمل لیپوساکشن در بدن خود هستید باید بدانید که با رعایت نکات و اقدامات قبل از لیپوساکشن می توانید برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب نقش آفرین باشید.

اهمیت انتخاب جراح متخصص برای عمل لیپوساکشن

همانطور که می دانید قدم اول برای انجام هرگونه عمل – چه زیبایی و چه درمانی – انتخاب یک پزشک ماهر و مجرب است که این امر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

اهمیت انتخاب بهترین جراح متخصص در انجام عمل لیپوساکشن از این جهت ضرورت دارد که می تواند نتیجه عمل را تحت تاثیر خود قرار دهد. چنانچه جراح متخصص از مهارت و تجربه لازم در این زمینه برخوردار نباشد ریسک بروز عوارض احتمالی برای بیمار افزایش می یابد. در نتیجه برای داشتن یک عمل ایمن و قابل اطمینان باید قبل از اقدام به عمل لیپوساکشن به جستجو و تحقیق درباره بهترین جراح متخصص برای انجام عمل لیپوساکشن بپردازید و با صرف زمان کافی در این زمینه به هدف خود برای کسب بهترین نتیجه از انجام عمل لیپوساکشن دست یابید.

در نظر داشته باشید علاوه بر انتخاب بهترین جراح متخصص که تاثیر مستقیم در بازخورد نهایی عمل لیپوساکشن دارد ، رعایت اقدامات قبل از عمل لیپوساکشن توسط بیمار نیز می تواند نتیجه آن را رضایت بخش تر کند.

از موارد مهمی که قبل از عمل لیپوساکشن می بایست نسبت به آن ها توجه کافی داشته باشید ، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • به منظور کاهش ریسک خونریزی حین عمل لیپوساکشن ، توصیه می شود مصرف داروهای رقیق کننده خون مثل مسکن ها و آسپرین را به مدت 2 هفته قبل از انجام لیپوساکشن ترک نمایید.
  • اگر بیماری خاصی دارید یا دارو مصرف می کنید یا حساسیتی نسبت به یک یا گروهی از داروها دارید باید حتما پزشک خود را از این موضوع مطلع نمایید.
  • به جهت جلوگیری از به وجود آمدن اختلال در اکسیژن رسانی خون به بافت ها ، از کشیدن سیگار و مصرف مشروبات الکلی به مدت 2 هفته قبل از انجام عمل لیپوساکشن پرهیز کنید .
  • قبل از انجام لیپوساکشن استحمام کرده و در صورت لزوم موهای زائد مناطقی که می خواهید لیپوساکشن انجام دهید را اصلاح نمایید.

 

پاسخ

5 × 1 =

Call Now Buttonتماس با دکتر