بهترین جراح ژنیکوماستی

بهترین جراح ژنیکوماستی

در این مقاله ، به بیان میزان اهمیت انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی و میزان تاثیرگذاری آن بر روی نتیجه عمل جراحی ژنیکوماستی ، خواهیم پرداخت ؛ با ما همراه باشید.

ژنیکوماستی چیست ؟بهترین جراح ژنیکوماستی

منظور از ژنیکوماستی ، اختلالی خوش خیم است که سبب افزایش بافت غددی پستان در آقایان ، شده و به بزرگ شدن سینه های آن ها منجر می شود و تناسب اندام و اعتماد به نفس آنان را تحت تاثیر قرار می دهد.

در اکثر مواقع ، بروز این اختلال منجر به احساس درد در آن ها نمی شود ؛ اما در برخی از مواقع نیز شاهد خواهیم بود که برخی از آقایان ، از درد و احساس ناراحتی در سینه های خود شکایت می کنند.

بروز اختلال ژنیکوماستی ، در هر دو سینه به طور همزمان یا تنها در یکی از سینه ها امکان پذیر می باشد.

موارد بسیاری منجر به بروز این اختلال در آقایان می شود ، که برخی از آن ها عبارت است از :

  • عدم تعادل در سطح هورمون های جنسی
  • مصرف برخی از داروهای هورمونی و استروئیدی
  • ابتلا به برخی از بیماری های کبدی و تیروئیدی
  • و از این قبیل موارد

بهترین جراح ژنیکوماستی

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی نتایج دریافتی از عمل جراحی ژنیکوماستی ، پزشک می باشد و در صورتی که پزشک منتخب بیمار ، از مهارت بالا برخوردار باشد ، از بروز بسیاری از عوارض ناشی از آن جلوگیری می کند ؛ به همین علت است که انتخاب جراح ژنیکوماستی ، از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و افراد باید در آن بسیار دقت نمایند.

هزینه عمل ژنیکوماستی

هزینه عمل جراحی ژنیکوماستی ، پس از بررسی پارامترهای بسیار و همچنین انجام معاینات مورد نیاز مشخص می گردد ؛ بنابراین به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این باره باید به جراح ژنیکوماستی ، مراجعه نمایید.

پاسخ

10 + 2 =

Call Now Buttonتماس با دکتر