جراحی زیبایی بازو

جراحی زیبایی بازو

جراحی زیبایی بازو که در اصطلاح پزشکی به براکیوپلاستی معروف است از دیگر عمل های زیبایی در جهت رسیدن به اندامی زیبا و متناسب می باشد. در واقع جراحی زیبایی بازو به منظور برداشتن بافت چربی و پوست اضافه بازوها با هدف داشتن بازوهایی لاغر و صاف صورت می پذیرد.

جراحی زیبایی بازو

بزرگی و افتادگی پوست زیر بازو مشکلی است که حتی افرادی که چاق نیستند هم با آن درگیرند. اغلب بانوانی که دارای این مشکل می باشند برای پوشیدن لباس هایی که دکلته یا آستین حلقه ای است خجالت زده بوده و به ناچار گاهی خود را از پوشیدن آن ها منع می کنند. جراحی زیبایی بازو راه کاری سریع برای رفع این مشکل بوده که به کمک آن می توانید بازوهایی کوچک ، تراشیده و زیبا داشته باشید.

روش انجام لیفت بازو یا براکیوپلاستی

جراحی لیفت بازو عموما تحت بیهوشی عمومی انجام می شود از این رو دقت کنید حتما در مراکز معتبر اقدام به انجام این کار نمایید. در جراحی براکیوپلاستی برشی را زیر بازو ، تقریبا از بالای آرنج تا زیر بغل ایجاد کرده و چربی های اضافی آن ناحیه را خارج می کنند ، سپس پوست های اضافه را بریده و در نهایت قسمت برش خورده بخیه می شود.

حذف چربی های بازو از طریق لیپوساکشن ، لیپوماتیک و لیپولیزر ( لیفت بازو با لیزر ) نیز امکان پذیر می باشد. در جراحی بازو با لیزر چربی های اضافی تحت حرارت ذوب شده و دیگر قابل استفاده نیست اما در روش های لیپوساکشن و لیپوماتیک می توان چربی های خارج شده را در زیباسازی و پر کردن پشت دست ها استفاده نمود.

افراد مناسب برای انجام جراحی زیبایی بازو

 • افراد چاقی که پس از رژیم و لاغر کردن ، پوست زیرین بازوهایشان به صورت بال خفاش شده است.
 • کسانی که به صورت ژنتیکی دارای بازوهای بزرگ یا شل می باشند.
 • اشخاصی که در اثر افزایش سن دچار شل شدگی و افتادگی بازوها شده اند.

مزایای لیفت بازو

 1. بهبود در ظاهر بازوها و دستیابی به استایلی تراشیده
 2. امکان پوشیدن لباس های دکلته و آستین کوتاه بدون حس خجالت زدگی
 3. بالا رفتن اعتماد به نفس شخص
 4. و غیره

عوارض جراحی زیبایی بازو

 • بروز خونریزی یا عفونت
 • آبسه و تجمیع پلاسما در زیر زخم ( هماتوم )
 • احتمال آسیب به بافت های بازو
 • اسکار
 • داشتن درد ، کبودی و تورم پس از لیفت بازو امری طبیعی و موقتی می باشد که با رعایت مراقبت های بعد از جراحی زیبایی بازو می توانید مدت زمان بهبودی آن ها را کوتاه تر نمایید.

جراحی براکیوپلاستی چنانچه توسط پزشک متخصص مجرب و متبحر انجام پذیرد امکان ریسک عوارض پس از آن بسیار کاهش می یابد بنابراین قبل از اقدام کردن به این کار پیشنهاد می شود در یافتن بهترین متخصص جراحی عمومی نهایت دقت و تلاش خود را داشته باشید.

هزینه عمل جراحی بازو

با مراجعه به مطب پزشک متخصص و پس از مشاوره با او در ارتباط با چگونگی انجام جراحی بازو و همچنین پس از انجام معاینات و بررسی های مورد نیاز می توانید نسبت به هزینه جراحی زیبایی بازو اطلاع پیدا کنید.

پاسخ

سه × 5 =

Call Now Buttonتماس با دکتر