جراحی زیبایی بازو

جراحی زیبایی بازو که در اصطلاح پزشکی به براکیوپلاستی معروف است از دیگر عمل های زیبایی در جهت رسیدن به اندامی زیبا و متناسب می باشد. در واقع جراحی بازو به منظور برداشتن بافت چربی و پوست اضافه بازوها با هدف داشتن بازوهایی لاغر و صاف صورت می پذیرد. لازم به ذکر است حذف چربی های بازو از طریق لیپوساکشن ، لیپوماتیک و لیپولیزر ( لیفت بازو با لیزر ) نیز امکان پذیر می باشد. بزرگی و افتادگی پوست زیر بازو مشکلی است که حتی افرادی که چاق نیستند هم با آن درگیرند. اغلب بانوانی که دارای این مشکل می باشند برای پوشیدن لباس هایی که دکلته یا آستین حلقه ای است خجالت زده بوده و به ناچار گاهی خود را از پوشیدن آن ها منع می کنند. عمل بازو راه کاری سریع برای رفع این مشکل بوده که به کمک آن می توانید بازوهایی کوچک ، تراشیده و زیبا داشته باشید. دکتر رضا باقری ، بهترین جراح بازو در مشهد مقاله زیر را به منظور کسب اطلاعات بیشتر شما عزیزان تهیه کرده است ، در صورتی که کاندیدای جراحی بازو هستید ان را با دقت بالایی مطالعه نمایید. 

 

جراحی زیبایی بازو

روش انجام لیفت بازو یا براکیوپلاستی

جراحی لیفت بازو عموما تحت بیهوشی عمومی انجام می شود از این رو دقت کنید حتما در مراکز معتبر اقدام به انجام این کار نمایید. در جراحی براکیوپلاستی برشی را زیر بازو ، تقریبا از بالای آرنج تا زیر بغل ایجاد کرده و چربی های اضافی آن ناحیه را خارج می کنند ، سپس پوست های اضافه را بریده و در نهایت قسمت برش خورده بخیه می شود. در جراحی بازو با لیزر چربی های اضافی تحت حرارت ذوب شده و دیگر قابل استفاده نیست اما در روش های لیپوساکشن و لیپوماتیک می توان چربی های خارج شده را در زیباسازی و پر کردن پشت دست ها استفاده نمود.

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی بازو

رعایت توصیه ها و دستورالعمل های بهترین جراح بازو در مشهد دکتر رضا باقری در دوران نقاهت عمل جراحی زیبایی بازو ، از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و به هیچ عنوان ، نباید در این باره سهل انگاری گردد ؛ به همین علت ، در ذیل به برخی از مهم ترین این موارد اشاره شده است.

 1. امکان بروز درد خفیف در روزهای ابتدایی پس از عمل زیبایی بازو ، وجود دارد ؛ بنابراین ، در این باره نگران نبوده و با اجازه از پزشک معالج خود اقدام به مصرف مسکن نمایید.
 2. در هفته های اول پس از عمل زیبایی بازو ، باید از بالا بردن دست بالاتر از شانه ها خودداری کنید ؛ همچنان ، تا مدتی باید از انجام فعالیت های سنگین نیز خودداری کرده و به دست های خود استراحت دهید.
 3. استفاده از آستین های کشی مخصوص جراحی زیبایی بازو ، از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد.
 4. مصرف منظم و به موقع آنتی بیوتیک های تجویز شده از سوی پزشک ، از بروز عفونت جلوگیری می کند ؛ بنابراین ، در این باره سهل انگاری نکنید.
 5. در صورت بروز هرگونه علائم غیر طبیعی ؛ از جمله درد شدید ، تب ، تنگی نفس ، خونریزی شدید و از این قبیل موارد سریعا به پزشک معالج خود مراجعه نمایید.
 6. به منظور تسریع در بهبودی تا مدتی از استعمال دخانیات ، خودداری کرده و حتی در معرض دود آن نیز قرار نگیرید ؛ همچنان ، توصیه می شود از مصرف نوشیدنی های حاوی الکل نیز اجتناب نمایید.
 7. مصرف برخی از داروها ؛ از جمله آسپرین ، بروفن و از این قبیل موارد منجر به اختلال در انعقاد خون شده و احتمال خونریزی را افزایش می دهد ؛ به همین علت ، بهتر است در دوران نقاهت عمل زیبایی بازو ، از مصرف آن ها خودداری نمایید.

جراحی زیبایی بازو

افراد مناسب برای انجام جراحی زیبایی بازو

 • افراد چاقی که پس از رژیم و لاغر کردن ، پوست زیرین بازوهایشان به صورت بال خفاش شده است.
 • کسانی که به صورت ژنتیکی دارای بازوهای بزرگ یا شل می باشند.
 • اشخاصی که در اثر افزایش سن دچار شل شدگی و افتادگی بازوها شده اند.

مزایای لیفت بازو

 1. بهبود در ظاهر بازوها و دستیابی به استایلی تراشیده
 2. امکان پوشیدن لباس های دکلته و آستین کوتاه بدون حس خجالت زدگی
 3. بالا رفتن اعتماد به نفس شخص
 4. و غیره

عوارض جراحی زیبایی بازو

 • بروز خونریزی یا عفونت
 • آبسه ( هماتوم )
 • احتمال آسیب به بافت های بازو
 • اسکار

داشتن درد ، کبودی و تورم پس از لیفت بازو امری طبیعی و موقتی می باشد که با رعایت مراقبت های بعد از جراحی زیبایی بازو می توانید مدت زمان بهبودی آن ها را کوتاه تر نمایید. جراحی براکیوپلاستی چنانچه توسط پزشک متخصص مجرب و متبحر دکتر باقری در مشهد انجام پذیرد امکان ریسک عوارض پس از آن بسیار کاهش می یابد بنابراین قبل از اقدام کردن به این کار پیشنهاد می شود در یافتن بهترین متخصص جراحی عمومی نهایت دقت و تلاش خود را داشته باشید.

هزینه عمل جراحی بازو در مشهد با دکتر باقری

با مراجعه به مطب پزشک متخصص و پس از مشاوره با او در ارتباط با چگونگی انجام جراحی بازو و همچنین پس از انجام معاینات و بررسی های مورد نیاز می توانید نسبت به هزینه جراحی زیبایی بازو اطلاع پیدا کنید.

پاسخ